Založ si blog

Poznáte všetky výhody nábytku z masívu?

Nábytok z indického masívu nielen dobre vyzerá, ale má aj nepreberný počet skvelých vlastností. Navyše s dreveným nábytkom získate originálne kúsky, ktoré vytvoria v každom priestore príjemnú atmosféru. Postele z masívu, jedálenské stoly, komody alebo knižnice na prvý pohľad upútajú každého človeka.

 Dlhá životnosť.

Pri správnej starostlivosti vám nábytok z masívu vydrží generácie. Veď skoro na každej chalupe sa nachádza originálny kúsok, ktorý sa dedí už po generácie a stále dobre slúži. Po nejakom čase sami zistíte, že lacnejší nábytok ste museli už niekoľkokrát vymeniť, ale masívny vám slúži dlhé roky.

 Vôňa domova a bezpečnosť.

Masívne drevo indické mango alebo palisander, nádherne vonia a prináša pocit dotyku života a tepla do každej miestnosti. Navyše je drevo prírodným materiálom, ktorý je zdravotne neškodný, nevyvoláva alergie a ani nevylučuje nebezpečné látky.

 Elegancia a pocit jedinečnosti.

Nábytok vyrábaný z dreva je nadčasový. A to doslova. Indické mango má krásnu jemnú štruktúru mapy dreva. U palisandra, ktorý patrí medzi najtvrdšie dreviny, vidieť mohutnejšie farebné  prelivy striedania sa dreva. Palisander je svojou štruktúrou, farebnosťou rozmanitý, a preto tak žiadaný. Indický nábytok býva jedinečne spracovaný a každý kus takéhoto nábytku je originálom.

 Jednoduchá údržba.

Nábytok vyrábaný z masívu si nevyžaduje špeciálnu starostlivosť. Mali by ste ho však ochrániť pred prílišnou vlhkosťou alebo vysokou teplotou. Ak je povrch nábytku upravený lakom, stačí ho občas utrieť vlhkou utierkou, alebo bežnými prípravkami na nábytok. Ak je nábytok bez laku, ošetruje sa čistou vlhkou handričkou navlhčenou v čistej vode bez prípravkou.  Alebo každý rok, dva použiť prípravky na báze oleja a vosku, pričom sa farba nábytku zvýrazní a vznikne ochranná funkcia.

Nábytok z palisandra sa pýši v každej miestnosti.

27.07.2022

Chcete dodať svojmu domovu nádych exotiky? Indický nábytok z palisandra a manga je nielen kvalitný, ale aj nevšedne vyzerajúci. Nábytok z masívu pôsobí naozaj vždy veľmi originálne. Pri výbere jednotlivých kúskov z masívu sa zamerajte na celkovú vizuálnu stránku miestnosti. Snažte sa zladiť nábytok s ostatnými časťami priestoru t.j. podlahou, farbou stien, tvarom [...]

Masívny nábytok? Jedine z indického masívu.

18.07.2022

Indický palisander a mango je drevo známe svojou masívnosťou a vysokou tvrdosťou a nádhernou štruktúrou dreva. Pre každého človeka oceňujúceho kvalitu a hľadajúceho nábytok, ktorý vydrží naozaj dlhé roky, je indický masív jasnou voľbou. Masívny nábytok pôsobí honosne, a preto stačí doplniť do interiéru pre oživenie priestoru len zopár kusov [...]

Nábytok z palisandra a manga, to je nádych luxusu vo vašom dome.

18.07.2022

Nábytok je dominantou každej miestnosti. Jednotlivé kusy nábytku vytvárajú duch vášho príbytku. Zároveň je nábytok základom pre pohodlné a trendové bývanie, v ktorom by nemal chýbať ani nádych luxusu. Všetky tieto vlastnosti spĺňa kvalitný nábytok vyrábaný z indického palisandra, alebo manga. www.indickynabytok.sk

slnečnice, sucho

Francúzsko zasiahla štvrtá vlna horúčav, nedostatok vody sa stupňuje

08.08.2022 19:14

Meteorologický ústav eviduje najhoršiu situáciu od začiatku meraní z roku 1958.

Ukrajina krst kniha rozprávky Múdry slávik

V Bratislave pokrstili knihu ukrajinských rozprávok, pomôže predajcom Nota Bene

08.08.2022 19:01

Ide o reedíciu knižky, ktorá na Slovensku vyšla pred 41 rokmi.

sucho, uroda kukurica, globálne oteplovanie, pole

Situácia so suchom sa zhoršila, extrémne je na 15 % Slovenska

08.08.2022 17:22, aktualizované: 18:09

Extrémne sucho je aj na letisku v Bratislave, v Senici a Spišských Vlachoch.

Marian Kotleba

GP: ĽSNS nemá potenciál a príležitosť na politické zmeny ohrozujúce demokraciu

08.08.2022 15:29

Generálny prokurátor Maroš Žilinka už informoval, že nepodá návrh na rozpustenie ĽSNS.

Indický Nábytok

Luxus na dosah

Štatistiky blogu

Počet článkov: 9
Celková čítanosť: 4467x
Priemerná čítanosť článkov: 496x

Autor blogu

Kategórie