Založ si blog

Nábytok v indickom štýle

Funkčné a dekoratívne knižnice z masívneho dreva

Hľadáte priestorovo úsporný model do kuchyne, kde si môžete uložiť kuchárske knihy na dosah ruky? Alebo by ste radšej mali skriňu so zásuvkami na extra úložný priestor, aby ste nemali svoje veci na očiach? Má vaša knižná zbierka niekoľko obzvlášť starých a jemných predmetov, ktoré chcete vystaviť na knižnici so sklenenými dvierkami? Máme pre vás tú správnu knižnicu ako odpoveď na každú z týchto otázok! Či už veľké a úzke alebo nízke a široké, so sklenenými dvierkami alebo zásuvkami – všetky naše police na knihy vám ponúkajú možnosť uložiť a prezentovať svoje romány, fotoknihy alebo rámy na obrazy spôsobom, ktorý vám vyhovuje. Police bez zadnej steny môžu poslúžiť aj ako atraktívny predel miestnosti, ak je váš byt viac otvorený a chceli by ste jednotlivé priestory od seba opticky oddeliť. A nebojte sa, ak majú vaše izby šikmé stropy. Poličky na knihy so stupňovitým dizajnom sa dajú vhodne umiestniť pod šikmí stop – využijete tak aj priestor, ktorý by bol inak zbytočným.

Kúpte si pevné police na knihy online

Chceli by ste si zariadiť obývačku, spálňu či kanceláriu štýlovými policami na knihy alebo jednoducho hľadáte skrinky, v ktorých vystavíte svoju zbierku vinylov či DVD? Potom v našom internetovom obchode máme pre vás určite to pravé! Objavte v našom sortimente širokú škálu knižníc z masívneho indického dreva v rôznych farbách, veľkostiach a dizajnoch a vyberte si ten pravý kus nábytku pre vás. A ak stále hľadáte ďalšie možnosti úložného priestoru, pozrite si naše kategórie komody príborníky.

Komody z masívneho dreva

04.11.2022

Komody sú skutočným všestranným nábytkom, pokiaľ ide o poriadok a skladovanie. Čo sa týka dekorácie, veľmi dobre vyzerajú vyrobené z masívneho dreva. Objavte svoju novú komodu z masívneho dreva v našom internetovom obchode a prineste si do svojho domova ďalší úložný priestor, ktorý má šmrnc. Všestranné a pútavé: komody z masívneho dreva Náš internetový obchod [...]

Šatníkové skrine z indického palisandru.

03.10.2022

Šatníkové skrine z masívneho dreva. Šatníková skriňa z masívneho indického dreva je najlepšia na štýlové upratanie a uloženie oblečenia, nohavíc a košieľ. V našom internetovom obchode Vám ponúkame široký sortiment kvalitných drevených skríň zo sheeshamového, alebo mangového dreva pre každého vkus. Šatník z masívneho dreva je dlhodobý spoločník pre vás a [...]

Správna starostlivosť o nábytok = dlhá životnosť.

20.09.2022

Nábytok a celé vybavenie interiéru vo vašom dome si zaslúži adekvátnu starostlivosť. Pomocou správnej údržby môžete životnosť nábytku predĺžiť o dlhé roky. Rôzne materiály si však vyžadujú rôzny prístup. Nemôžete sa spoliehať len na kvalitu materiálu a spracovanie, ktoré sú síce dôležité, ale samé o sebe nestačia. Prinášame vám preto zopár [...]

Ronlad McDonald House Charities, n.o.

Ronald McDonald House Charities, n.o.

03.02.2023 22:21

RMHC zlepšuje podmienky hospitalizácie pre vážne choré deti a ich rodiny v slovenských nemocniciach od roku 2003 rekonštrukciami a nákupom vybavenia.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Vinohradnícky spolok Kozárovce

03.02.2023 22:18

Sme združenie malých a hobby vinárov a nadšených vinohradníkov v obci Kozárovce fungujúce od roku 2010.

Europolis collegium, o.z.

Europolis collegium, o.z.

03.02.2023 22:11

Sme občianske združenie, ktoré vzniklo v roku 2012 za účelom rozvoja kultúrneho potenciálu šarišského regiónu a to prostredníctvom šírenia ľudovej hudby.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Alej na Prameni

03.02.2023 22:07

Vysádzame zelenú oázu - lipovú alej, desiatky jedlých krov, trvalky, lúku, založili sme včelnicu. Realizujeme workshopy s prírodnou tematikou, pikniky, koncerty.

Indický Nábytok

Luxus na dosah

Štatistiky blogu

Počet článkov: 13
Celková čítanosť: 9999x
Priemerná čítanosť článkov: 769x

Autor blogu

Kategórie